O nás

Vítejte v Tripoli restaurant

Otevřeli jsme pro Vás v říjnu roku 2002. Od zahájení se Caffé Tripoli stalo úspěšným a oblíbeným podnikem. Postupem času došlo k částečné rekonstrukci a z kavárny se stala restaurace s pizzerií. V  součastné době je naše restaurace velmi navštěvovaná. Je to jistě i tím, že pro nás jste na prvním místě Vy, naši zákazníci. Každý rok pro Vás připravujeme nové zajímavější nabídky, menu, snídaně a sezóní nabídky.

Můžete si u nás vybrat téměř cokoliv. Nabízíme cca 50 druhů kávy, s alkoholem i bez, teplých i studených, s ovocnými příchutěmi nebo frappé. 

Dále pro Vás máme širokou řadu nealkoholických nápojů, domácí limonády a čaje, čersvé ovocné šťávy (fresh), zmrzlinové shakes, ovocné koktaily, a také míchané nealkoholické koktaily. Máte chuť na něco ostřejšího? Není problém! Pivo? Točené, láhvové, české i zahraniční nebo bez alkoholu. Vino? Rozlévané, láhev? Moravské či zahraniční? U nás si vyberete láhve z celého světa, ale i od malovinařů. Brandy,likéry, destiláty, vodky, giny, rumy, tequily, mescal, whisky skotské, irské, tennesee, single malt a burbony v nejširší nabídce. Z jídelního lístku nabízíme snídaně, každý den do jedenácti hodin dostanete zvýhodněné snídanové menu. Od jedenácti do dvou hodin nabízíme denní nabídku a po obědě si vyberete z našeho vinného lístku víno, které Vám zpříjemní odpoledne. Mimo to si jistě vyberete z naší široké nabídky palačinek, těstovin, salátů, kuřecích specialit, vepřových minutek, italských i českých dortů, italské pizzy. Příjemná obsluha  našeho personálu je samozřejmostí a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. 

Dnes otevřeno:
10.00 - 23.00 | další dny

Rezervujte si místo:
(+ 420) 775075062

Kde nás najdete:
Starobrněnská 340/14, 602 00 Brno-střed | mapa

Letní terasa

Kuřácká i nekuřácká

Klimatizováno

Wifi zdarma

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotky

Partneři