O nás

Otevřeli jsme pro Vás v říjnu roku 2002. Od zahájení se Caffé Tripoli stalo úspěšným a oblíbeným podnikem.
I v součastné době je naše kavárna velmi navštěvovaná. Je to jistě i tím, že pro nás jste na prvním místě Vy, naši zákazníci. Každý rok pro Vás připravujeme nové zajímavější nabídky, menu, snídaně atd.
Můžete si u nás vybrat téměř cokoliv. Nabízíme cca 50 druhů kávy, s alkoholem i bez, teplých i studených, s ovocnými příchutěmi nebo frappé.
Dále pro Vás máme širokou řadu nealkoholických nápojů, čersvé ovocné šťávy (fresh), zmrzlinové shakes, ovocné koktaily s vodou nebo mlékem a také míchané nealkoholické koktaily. Máte chuť na něco ostřejšího? Není problém! Pivo? Točené, láhvové, české i zahraniční, mexické nebo bez alkoholu. Vino? Rozlévané, láhev? Moravské či zahraniční? U nás si vyberete láhve s celého světa. Koňaky? Martell, Hennessy, Remy Martin nebo Courvoisiere? Od V.S přez V.S.O.P po X.O. Brandy, sherry, likéry, destiláty, vodky, giny, rumy, tequily, mescal, whisky skotské, irské, tennesee, single malt a burbony v nejširší nabídce. Víte, že u nás můžete strávit celý den? A utratíte daleko méně než očekáváte. Jak je to možné? Snídaně...každý den do jedenácti hodin dostanete výhodné snídaně za 59 Kč ke kterým od nás máte kávu zdarma. Od jedenácti do dvou hodin nabízíme denní menu za výborných 75 Kč po obědě si vyberete s našeho vinného lístku víno, které Vám zpříjemní odpoledne. Mimo to si jistě vyberete z naší široké nabídky palačinek, slaných i sladkých, těstovin, salátů, kuřecích specialit, vepřových minutek, italských i českých dortů, zmrzlinových pohárů a antipast. Příjemná obsluha a sto procentní servis našeho personálu je samozřejmostí. Platit u nás můžete také téměř čímkoliv. Stravenkama všech značek, kartou, hotově. Jak sami vidíte u nás si vždy vyberete a my Vám vždy rádi vyjdeme vstříc.

další provozy Tripoli

Tripoli – provozovatel restaurací a kaváren nejen v Brně